Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

2020 m. Rugsėjo mėn. 23 d.
Lietuvių  ⁄ Anglų
Apie mus Struktūra ir kontaktai Veiklos sritys Administracinė informacija Teisinė informacija Paslaugos TAU Kvalifikacijos tobulinimas
Tvarkaraščiai
Galerija
Kontaktai
 

J.Basanavičiaus g. 7,
LT-55164 Jonava
Tel./Fax.: +370 349 61363
rastine@jssc.lt

 
TAU
JONAVOS TAU 2013–2015 m.

2013–2014 m. be tradicinių sveikos gyvensenos, užsienio kalbų ir informacinio raštingumo fakultetų įsteigti dvasinio ugdymo ir menų fakultetai bei Švietimiečių klubas. 2014 m. rugsėjo mėnesį įsteigtas Krašto pažinimo fakultetas. Jonavos TAU lankytojų skaičius išaugo virš 300. Jonavos TAU aktyviai bendradarbiauja su Jonavos socialinių paslaugų centru, Jonavos Krašto muziejumi, Kaišiadorių Rumšiškių muziejaus rytų medicinos eksperte Audrone Jodkone. Pavasarį buvo įsimintina išvyka į Dovainonis, aplankyti Šiauliai, Naisiai, Kryžių kalnas, Kelmė, Tytuvėnai, Šiluva, Dvasinio ugdymo fakulteto lankytojai su s. Pranciška vyko į Kretingą, dėstytojai keliavo ne tik po kalvotąją Žemaitiją, Lietuvą, bet ir žavėjosi Lenkijos kultūra ir gamtos grožiu. Jonavos TAU meno kolektyvai „Lankesa“ ir „Vakarė“ ne vien linksminasi patys. Jie – nereti švenčių ir renginių dalyviai Jonavoje, Lietuvoje ir net užsienyje. 2015 m spalio 7 d. įvyko Jonavos Trečiojo amžiaus universiteto naujųjų – 6-ųjų mokslo metų atidarymo šventė. Jonavos TAU veikia 6 fakultetai: Sveikos gyvensenos, Dvasinio ugdymo, Užsienio kalbų, Informacinio raštingumo, Krašto pažinimo, Menų. Švietimiečiai senjorai renkasi į klubą, kur vyksta ne tik bendravimo valandėlės, bet ir lankomi kultūriniai renginiai.

JONAVOS TAU nuo 2013 m. rugsėjo

2013 metų spalio 1-oji – ne tik pagyvenusių žmonių diena. Tai Jonavos TAU – naujųjų mokslo metų pradžia. Jonaviečiams tai jau ketvirtieji veiklos metai. 2013–2014 m. m. Jonavos TAU veikia jau tradiciniais tapę Užsienio kalbų, Informacinio raštingumo, Menų fakultetai. Populiarusis Sveikos gyvensenos fakultetas išaugino dar vieną – Dvasinio ugdymo fakultetą. Taigi, Jonavos TAU veikia jau 5 fakultetai. Užsiėmimai vyksta Jonavos SŠC patalpose kartą per savaitę. Čia skaitomos paskaitos, vyksta praktiniai užsiėmimai, veiklos pagal pomėgius. Senjorai poilsiauja gamtoje, keliauja po Lietuvą, ne vienas nukeliauja ir į Europą. Kūrybingasis moterų ansamblis „Vakarė“ ir kapela „Lankesa“ džiugina ne vien jonaviečius, bet ir visos respublikos klausytojus.

JONAVOS TAU nuo 2012 m. rugsėjo

Jonavos Trečiojo amžiaus universitete veikia jau 4 fakultetai. Klausytojų per renginius jau netalpina Jonavos Suaugusiųjų švietimo centro salė. Be jau tradicinių Sveikos gyvensenos, Užsienio kalbų ir Informacinio raštingumo ypač daug dėmesio sulaukė naujasis Menų fakultetas. Fakulteto veiklą ypač aktyvina praktiniai mokytojos Ingos Naujokienės vedami užsiėmimai. Jonavos TAU renginius papuošia senjorų rengiamos darbų parodos, linksmina moterų ansamblis su kūrybingąja vadove Danute Kasperavičiene, šokti kviečia kapela „Lankesa“ ir vadovas Antanas Kirvelevičius.
Jonavos TAU visų fakultetų užsiėmimai vyksta kiekvieną savaitę, rengiamos parodos, šventės, koncertai, išvykos. Tiems, kurie dar liūdi užaugus vaikams ir išėjus į pensiją, siūlome įsiminti – yra toks universitetas – Jonavos TAU. Pamenate – yra toks geras senas posakis „Padėk sau pats, padės karalius“. Nedelskite. Na, o jaunesnieji, atminkite, jog tapsite pagyvenusiais – kurkite savo ateitį jau dabar. Gal kartu su mumis?

JONAVOS TAU 2010-2012 m.

Jonavos Trečiojo amžiaus universitetas veiklą pradėjo 2010 metų rudenį. Veikė 3 fakultetai: sveikos gyvensenos, užsienio kalbų, informacinio raštingumo. Dvejus metus klausytojus linksmino universiteto moterų ansamblis, vadovė Danutė Kasperavičienė, kapela „Lankesa“, vadovas Antanas Kirvelevičius. Jie garsino Jonavą rajoniniuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose renginiuose. Užsiėmimai vyko Jonavos SŠC patalpose kartą per savaitę. Čia buvo skaitomos paskaitos, vyko praktiniai užsiėmimai, rankdarbių, kulinarų, floristikos veiklos pagal pomėgius. Kiekvieną pavasarį senjorai poilsiavo gamtoje, keliavo po Lietuvą.
2012 m. gegužės 8 d. įvyko I laidos diplomų įteikimo šventė. Joje dalyvavo ne tik klausytojai, universiteto organizatoriai, bet ir Jonavos rajono vadovai: meras Mindaugas Sinkevičius, mero pavaduotojas Vytautas Venckūnas, LR Seimo nario padėjėja Laima Slovikienė.
Jonavos Tau pirmąją laidą baigė 147 klausytojai: informacinio raštingumo fakultetą – 30, dėstytojai – Vaidas Dranseika, Eugenijus Leonavičius, užsienio kalbų fakultetą – 47, (ispanų, anglų ir vokiečių kalbų), dėstytojai – Danutė Astromskienė, Marta Šiušienė, Helena Naraškevičienė, Raimonda Jazukevičienė, Erika Vaitkevičienė, sveikos gyvensenos fakultetą – 70 (iš jų 27 dar baigė dvasinio tobulėjimo „Alfa“ kursą.), fakulteto dekanė Teresė Galvydienė, dvasinio tobulėjimo kurso vadovė Pranciška Bubelytė. Jonavos Trečiojo amžiaus universiteto veiklą organizavo ir rūpinosi Marija Kokštienė, Irena Lauciuvienė, Vytas Vaicekauskas. Jonavos rajono savivaldybė skyrė transportą nuvykti į respublikinę Trečiojo amžiaus universitetų ansamblių apžiūrą Marijampolėje ir Vilniuje.

Naujienos
Aktyvumas – mano gyvenimo garantas Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras nuo 2019 m. rugpjūčio mėn. įgyvendina projektą „Aktyvumas – mano gyvenimo garantas”. 2019-10-11 Plačiau
Turiningas senjorų gyvenimas Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras nuo 2019 m. rugpjūčio mėn. įgyvendina projektą „Turiningas senjorų gyvenimas”. 2019-10-11 Plačiau
Apklausa
Kur pageidaujate tobulinti kvalifikaciją?
 rajono švietimo centre
 UPC
 kitur
Balsuoti
Rezultatai...
Dizainas:
Apie mus Struktūra ir kontaktai Veiklos sritys Administracinė informacija Teisinė informacija Paslaugos TAU Kvalifikacijos tobulinimas
Programavimas:
Visos teisės saugomos © Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras
BT-Group : Svetainių kūrimas